سایت بلاگ اسکین فعالیت خود را در 15 تیر 1387 آغاز کرد و با طراحی قالب های متنوع و هنری مورد استقبال صاحبان وبلاگ قرار گرفت. در سالی که گذشت توانستیم با ارائه سبک نوینی در قالب ها در زمینه هنری ، مذهبی ، تجاری و شخصی سطح کیفی قالبهای وبلاگ را آنگونه که شایسته کاربران است ارتقا دهیم. رتبه سایت در گوگل پس از دو سال فعالیت 5 می باشد و آمار دریافت قالب ها روزانه به بیش از 1000 افزایش پیدا کرده و بلاگ اسکین توانسته جایگاه خود را در بین وبلاگ نویسان به خوبی تثبیت نماید.
در یکسال اخیر بیش از 130 پروژه طراحی قالب سایت و حدود 70 پروژه طراحی قالب وبلاگ انجام شده است.
سایت مرجع راهنمای وبلاگ نویسان که توسط تیم پشتیبانی قالب های بلاگ اسکین مدیریت می شود با ظاهری جدید و اضافه شدن مطالب جدید برای کاربران مبتدی و حرفه ایی در جهت راهنمایی و ارائه خدمات وبلاگ نویسی و طراحی قالب (مناسب برای صاحبان وبلاگ و سایت) در راستای افزایش دانش فنی و اشاعه اصول حرفه ای وبلاگ نویسی ایفای نقش می کند. به زودی مطالب آموزشی متنوعی پیرامون سرویس های رایج وبلاگدهی و کدنویسی قالب ها به سایت اضافه خواهد شد.
طی چند روز اخیر با توجه به مسدود شدن سایت قالب های وبلاگ ، دسترسی به قالب ها برای وبلاگ نویسان میسر نبود اما شکیبایی کاربران و پیام های محبت آمیز شما ما را همواره دلگرم می کرد و جا دارد از لطف همه دوستانی که در این مدت با ما همراه بودند تا این مشکل حل شود تشکر و قدر دانی کرد.

مدیریت سایت بلاگ اسکین